ZUSAH5.3X60
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X60
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 60m
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.362" (60.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.780" (70.60mm)