ZUSAH5.3X69
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X69
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 69m
In magazzino : 25
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.717" (69.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.134" (79.60mm)