ZUSAH5.3X73
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X73
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 73m
In magazzino : 15
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.874" (73.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.291" (83.60mm)