ZUSAH5.3X85
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X85
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 85m
In magazzino : 1
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.346" (85.00mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.764" (95.60mm)