ZUSAH5.3X97.5
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.3X97.5
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.3mm Wide x 97.
In magazzino : 47
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.839" (97.50mm)
Width / Cross Section 0.209" (5.31mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.256" (108.10mm)