ZUSAH5.7X54.6
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.7X54.6
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.7mm Wide 54.6m
In magazzino : 9
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.150" (54.61mm)
Width / Cross Section 0.224" (5.70mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.598" (66.00mm)