ZUSAH5.7X59.2
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.7X59.2
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.7mm Wide 59.2m
In magazzino : 6
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.331" (59.21mm)
Width / Cross Section 0.224" (5.70mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.780" (70.60mm)