ZUSAH5.7X74.2
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.7X74.2
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.7mm Wide 74.2m
In magazzino : 14
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.921" (74.20mm)
Width / Cross Section 0.224" (5.70mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.370" (85.60mm)