ZUSAH5.7X79.2
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5.7X79.2
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5.7mm Wide 79.2m
In magazzino : 30
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.118" (79.20mm)
Width / Cross Section 0.224" (5.70mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.567" (90.60mm)