ZUSAH5X104
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5X104
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 104mm I
In magazzino : 3
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.094" (104.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.488" (114.00mm)