ZUSAH5X105
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5X105
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 105mm I
In magazzino : 37
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.134" (105.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.528" (115.00mm)