ZUSAH5X108
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5X108
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 108mm I
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.252" (108.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.646" (118.00mm)