ZUSAH5X112
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5X112
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 112mm I
In magazzino : 9
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.409" (112.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.803" (122.00mm)