ZUSAH5X120
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5X120
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 120mm I
In magazzino : 7
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.724" (120.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.118" (130.00mm)