ZUSAH5X220
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5X220
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 220mm I
In magazzino : 10
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.661" (220.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.055" (230.00mm)