ZUSAH5X270
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5X270
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 270mm I
In magazzino : 16
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.630" (270.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 11.024" (280.00mm)