ZUSAH5X290
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH5X290
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 5mm Wide 290mm I
In magazzino : 22
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 11.417" (290.00mm)
Width / Cross Section 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 11.811" (300.00mm)