ZUSAH6X10
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X10
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 10mm ID
In magazzino : 3
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.394" (10.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.866" (22.00mm)