ZUSAH6X100
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X100
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 100mm I
In magazzino : 4
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.937" (100.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.409" (112.00mm)