ZUSAH6X106
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X106
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 106mm I
In magazzino : 12
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.173" (106.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.646" (118.00mm)