ZUSAH6X110
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X110
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 110mm I
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.331" (110.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.803" (122.00mm)