ZUSAH6X270
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X270
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 270mm I
In magazzino : 9
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.630" (270.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 11.102" (282.00mm)