ZUSAH6X28
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X28
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 28mm ID
In magazzino : 6
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.575" (40.00mm)