ZUSAH6X32
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X32
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 32mm ID
In magazzino : 32
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.260" (32.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.732" (44.00mm)