ZUSAH6X37
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X37
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 37mm ID
In magazzino : 3
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.457" (37.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.929" (49.00mm)