ZUSAH6X38
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X38
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 38mm ID
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.496" (38.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.969" (50.00mm)