ZUSAH6X41
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X41
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 41mm ID
In magazzino : 10
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.614" (41.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.087" (53.00mm)