ZUSAH6X42
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X42
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 42mm ID
In magazzino : 134
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.654" (42.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.126" (54.00mm)