ZUSAH6X44
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X44
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 44mm ID
In magazzino : 28
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.732" (44.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.205" (56.00mm)