ZUSAH6X45
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X45
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 45mm ID
In magazzino : 7
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.772" (45.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.244" (57.00mm)