ZUSAH6X46
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X46
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 46mm ID
In magazzino : 133
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.811" (46.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.283" (58.00mm)