ZUSAH6X48
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X48
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 48mm ID
In magazzino : 20
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.890" (48.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.362" (60.00mm)