ZUSAH6X54
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X54
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 54mm ID
In magazzino : 46
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.126" (54.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.598" (66.00mm)