ZUSAH6X55
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X55
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 55mm ID
In magazzino : 5
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.165" (55.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.638" (67.00mm)