ZUSAH6X80
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH6X80
Descrizione:
Buna-N O-Ring - 6mm Wide 80mm ID
In magazzino : 15
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.150" (80.00mm)
Width / Cross Section 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.622" (92.00mm)