ZUSAH70LUB007
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB007
Descrizione:
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 197
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.145" (3.68mm) 5/32"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -007
Product Status Active
Diameter - Outside 0.285" (7.24mm) 9/32"