ZUSAH70LUB016
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB016
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 117
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.614" (15.60mm) 5/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -016
Product Status Active
Diameter - Outside 0.754" (19.15mm) 3/4"