ZUSAH70LUB017
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB017
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 154
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.676" (17.17mm) 11/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -017
Product Status Active
Diameter - Outside 0.816" (20.73mm) 13/16"