ZUSAH70LUB018
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB018
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 134
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.739" (18.77mm) 3/4"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -018
Product Status Active
Diameter - Outside 0.879" (22.33mm) 7/8"