ZUSAH70LUB020
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB020
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 119
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.864" (21.95mm) 7/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -020
Product Status Active
Diameter - Outside 1.004" (25.50mm) 1"