ZUSAH70LUB023
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB023
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 94
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 1.051" (26.70mm) 1-1/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -023
Product Status Active
Diameter - Outside 1.191" (30.25mm) 1-3/16"