ZUSAH70LUB025
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB025
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 100
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 1.176" (29.87mm) 1-3/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -025
Product Status Active
Diameter - Outside 1.316" (33.43mm) 1-5/16"