ZUSAH70LUB026
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB026
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 102
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 1.239" (31.47mm) 1-1/4"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -026
Product Status Active
Diameter - Outside 1.379" (35.03mm) 1-3/8"