ZUSAH70LUB028
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB028
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 88
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 1.364" (34.65mm) 1-3/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -028
Product Status Active
Diameter - Outside 1.504" (38.20mm) 1-1/2"