ZUSAH70LUB030
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB030
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 88
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 1.614" (41.00mm) 1-5/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -030
Product Status Active
Diameter - Outside 1.754" (44.55mm) 1-3/4"