ZUSAH70LUB031
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70LUB031
Internally Lubricated Buna-N O-R
In magazzino : 80
Guida per l'utente
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Diameter - Inside 1.739" (44.17mm) 1-3/4"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -031
Product Status Active
Diameter - Outside 1.879" (47.73mm) 1-7/8"