ZUSAH70MD007
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD007
Descrizione:
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.145" (3.68mm) 5/32"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -007
Product Status Active
Diameter - Outside 0.285" (7.24mm) 9/32"