ZUSAH70MD009
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD009
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 31
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.176" (4.47mm) 7/32"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -009
Product Status Active
Diameter - Outside 0.348" (8.84mm) 11/32"