ZUSAH70MD010
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD010
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 19
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.239" (6.07mm) 1/4"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -010
Product Status Active
Diameter - Outside 0.379" (9.63mm) 3/8"