ZUSAH70MD012
USA Sealing
Prodotto No:
ZUSAH70MD012
Metal Detectable FDA Buna-N O-Ri
In magazzino : 7
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.364" (9.25mm) 3/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -012
Product Status Active
Diameter - Outside 0.504" (12.80mm) 1/2"